top fight logo export web
Paddy Pimblett ufc

Klidněte emoce, Pimblett měl těžší soupeře i v Cage Warriors jak v UFC, všiml si John McCarthy

Paddy Pimblett má být novou hvězdou UFC, kde se předvedl dvěma rychlými ukončeními. Kvalita soupeřů ovšem zatím o ničem nevypovídá.

„The Baddy“ si pod taktovkou MMA velikána buduje své jméno, o němž tvrdí, že ho brzy bude znát celý svět a celý svět ho rovněž bude opěvovat jako nového „Conora McGregora“.

Na tomto a dalších podobných prohlášeních staví Pimblett svou kariéru a Dana White mu navíc ještě jde na ruku, když mu předhazuje samé snadné soupeře. Tím ovšem štve bývalého slavného oktagon rozhodčího Johna McCarthyho.

„Plně rozumím tomu, o co se UFC snaží a proč Pimblettovi teď dalo za soupeře Vargase. Ten člověk nemá špatné skóre, i když konkrétně v UFC ještě nic nepředvedl a i když už není nejmladší. Prostě Pimblettovi dali někoho na zvýraznění rekordu, čímž mu pomáhají budovat to hype, které se kolem něho tvoří,“ zněl názor kdysi respektovaného sudího.

„Tak nějak se na to lidé chytají, aniž by předtím použili vlastní hlavu. Tedy tu věc, co mají na krku. Jde o to, že Paddy měl těžší konkurenci i v Cage Warriors, než má momentálně v UFC. A teprve až kvalita soupeřů, jakým čelíte, může rozhodnout o vaší vlastní kvalitě. Není to uměle vytvořený rekord, na který mylně hledí většina lidí,“ vysvětluje.

„Pokud má být Paddy nejlepší, jak o sobě tvrdí, potřebuje se rvát s elitou. A než k tomu dojde, to může nějaký čas trvat. Klidně mi řekněte, že lžu, ale on se za svou kariéru nepral s nikým pořádným. Navíc teď má lehčí soupeře, než jaké potkával dříve, takže byste měli klidnit emoce a tak lehce nepodléhat tomu jeho hype,“ sdělil McCarthy.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.