top fight logo export web
a0cdd082bd2c0904de9ddf2a327b828f48a5137a

KO sekundu před koncem? The Korean Zombie pro něco takového mohl jen těžko najít pochopení

Chan Sung Jung se více než rok neobjevil v oktagonu, a proto se na svůj druhý velký comeback doslova těšil. S čím však možná ani sám nepočítal, že celá jeho snaha vyjde vniveč pouhou sekundu před koncem celého duelu…

Dle hodnocení přidružených soudců vše šlo ve prospěch korejské zombie, která v souboji prakticky dominovala, ale poněkud zapomněla, že zápas trvá tak dlouho, dokud není oznámen konec.

„Neumím si to vysvětlit a možná pro to ani neexistuje žádné pochopení,“ uvádí Chan Sung Jung. „Vážně mě to mrzí, ale pro tohle nemám žádnou omluvu,“ přiznává svou chybu.

„Nejsem zrovna v dobrém stavu, abych mohl nastoupit do letadla, proto strávím pár dní v nemocnici, než se budu moct vrátit. Cítím se trapně, nicméně rád se s vámi uvidím, až se dostanu domů,“ doplnil.

UFC Fight Night 139 se konala v denverském Pepsi Centru a pro korejského hrdinu byla o to unikátnější, že v posledních letech se s ním na scéně tolik nesetkáváme.

„The Korean Zombie“ se naposledy v nitru klece objevil 4. února roku 2017, když knokautoval ještě v prvním kole Dennise Bermudeze. Nyní se bohužel pro něj karta otočila.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!