top fight logo export web
d96335def12bccaeeb79fb2cc214917d85a6320d

Konec se nekoná! Bývalý šampion střední váhy hlásí návrat do služby

Chvíli si dával pauzu, aby si uvědomil, co pro jeho kariéru bude nejlepší, a nakonec usoudil, že právě emoce k bojování jej opět táhnou zpátky.

Bývalý šampion střední váhy Luke Rockhold (16-5) zažíval v posledních letech jisté výpadky formy, díky kterým i on sám začal pochybovat o své budoucnosti v oboru.

„Moje hlava nebyla stoprocentně v pořádku a nevěděla, jestli chce pokračovat,“ přiznával upřímně po své poslední porážce s Janem Blachowiczem, jemuž podlehl 6. července loňského roku.

Luke Rockhold se vrací do UFC

Postupně se však obzor vyjasnil a bývalý šampion, jenž měl na svém kontě skalpy takových borců, jako jsou Chris Weidman, Lyoto Machida či Michael Bisping, začal opět uvažovat o návratu.

„Jsem rád, že si teď dopřávám odpočinek, potřeboval jsem úplně vypnout a prozkoumat další krásy, které mi život nabízí. Dveře k bojování si však nechávám otevřené,“ prozradil Rockhold na konci minulého roku.

A nyní se z toho dokonce stává oficiální comeback. „Cítím, že nastala ta správná chvíle, abych se vrátil. Určitě budu zápasit znova!“ uvedl při výpovědi na ESPN.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.