top fight logo export web
32cb78be6b50574371070d1e8d379fc9cc12fcec

Konec trestu se blíží a TJ Dillashaw už začíná vystrkovat růžky. Dojde si ihned pro titul?

Ačkoliv se v kleci téměř dva roky neobjevil a pomalu mu táhne na pětatřicet let, stále se s ním na té vrcholné úrovni počítá.

TJ Dillashaw sebevědomě už nějakou dobu hlásí, že ihned, jakmile to bude možné, zaútočí opět na svůj ztracený titul bantamové váhy.

O ten mimochodem nepřišel formou regulérního boje. Vzdal se jej dobrovolně, protože věděl, že je jen otázkou času, než ho USADA dostihne za přestupek, kterého se dopustil před svým posledním duelem s Henrym Cejudem.

Nyní po čase, kdy se pomalu blíží TJův návrat, se začínají rojit otázky. Komu bude Dillashaw čelit a bude opravdu tak dobrý, jako když ze hry odcházel? Odpověď je přitom podle týmového parťáka bývalého šampiona nadmíru jasná.

„Podle mě TJ nebude tak dobrý, jako když odešel. Myslím si, že bude ještě lepší,“ začal svou řeč Dillashawův tréninkový kolega Juan Archuleta, jenž na té profesionální úrovni působí v Bellatoru MMA.

„Lidé to o něm neví, ale celou dobu ho trápily potíže s rameny. A teď, když měl konečně volný čas, tak šel na operace. Do toho si vyřešil nejen své fyzické, ale i psychické problémy, odpočinul si a nyní už zase posiluje a trénuje naplno,“ řekl o svém parťákovi.

„Mohu vám odpřísáhnout, že je TJ ve skvělé kondici. Jeho ramena drží, cítí se skvěle a pořádně šlape na pedál, aby si mohl vzít svůj pás zpátky,“ dodával Archuleta a snažil se tak mentálně připravit šampiona Petra Yana na to, co ho v budoucnu čeká.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.