top fight logo export web
tereza bleda

Kontrakt s UFC byl jen otázkou času, říká Reinders. Bledá brečela štěstím

Všichni věděli, že Tereza Bledá českou scénu již přerostla, a tak bylo jen otázkou času, než to pochopí i ostatní velké organizace, zejména UFC.

Tereza se nedávno v show Dana White Contender Series prala o lístek do MMA Ligy mistrů, a i když svou soupeřku naprosto zdemolovala, Dana White jí nakonec laso do své organizace nehodil. Tehdy to odůvodnil slovy, že nadějná česká zápasnice potřebuje nabrat ještě pár zkušeností.

Dámské kategorie v UFC ovšem nehýří zrovna nějakou extra vysokou kvalitou, jako tomu je u jejich mužských skupin, a když se tedy objevila v sestavě skulinka, tak přeci jen i sám Dana White svůj původní názor přehodnotil a Tereze zaslal nabídku smlouvy. Ta je momentálně psána na čtyři zápasy.

„Dozvěděla jsem se to v neděli večer. Podívala jsem se na mobil a měla jsem tam několik zpráv a zmeškaných hovorů od managementu a Andrého (Reinderse). Nestihla jsem ani otevřít zprávy a přečíst si o co jde, když mi manager volal znovu. Nemohla jsem tomu uvěřit. Mám opravdu smlouvu! Brečela jsem radostí!“ popisovala Bledá své prvotní pocity.

„Myslím si, že to bylo daný. Jak by řekl Nate Diaz: I’m not surprised. Byla to otázka času,“ ujal se slova kouč André Reinders.

„Už jsem to vysvětloval po jejím vítězství, po kterém ještě nedostala kontrakt. Šlo o televizní show, která má nějaká pravidla. Mohou v ní rozhodovat věci, o kterých ani nemusíme vědět a které nemůžeme ovlivnit. Věděl jsem, že Tereza udělala skvělý zápas proti skvělé soupeřce. Vzápětí ta nabídka přišla,“ usmíval se trenér dvacetileté svěřenkyně.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!