top fight logo export web
Chang Sung Jung navrat

Korejská Zombie vyhlíží návrat do klece. A soupeř? Hooker nebo Holloway, oba prý snadno porazitelní

Chang Sung Jung vyhlíží další dokonalou štípanou. Ve hře jsou dva ideální kandidáti. Oba také „snadno“ porazitelní.

Korejská Zombie se naposledy představila v kleci letos v červnu, když na body vyzrála nad Danem Igem. Téže poměrem ovšem chvíli předtím prohrála s Brianem Ortegou, díky čemuž se připravila o titulovou šanci.

Čas nicméně pokročil kupředu a co nevyšlo dříve, to by mohlo vyjít nyní. Jungovy cíle zůstávají stejné a výhra nad jedním z těchto dvou soupeřů by ho opět mohla k titulovým příčkám protlačit.

„Vím o tom, že mě nedávno vyzval Dan Hooker, který právě přišel z lehké váhy k nám do pérové. Jeho pobídka se mi zamlouvá, pojďme tedy na to,“ řekl korejský bijec.

Kdyby šlo ovšem přeskočit řadu, nebránil by se ani lukrativnímu souboji s bývalým vládcem divize Maxem Hollowayem.

„Byl jsem varován, že mě Max může v kleci klidně zabít, to jsou ale jenom žvásty. Já osobně vím, že nezabije. Ve skutečnosti mi vyhovuje, když čelím takovýmto soupeřům. Lidé si to možná neuvědomují, ale Max a Dan jsou pro mě snadné výzvy,“ naparoval se Zombie.

„Řekl jsem to jednou a řeknu to i podruhé, mé údery jsou razantnější, mé dovednosti předčí ty Hollowayovy,“ dodal.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.