top fight logo export web
Cejudo Volkanovski

Král je zpět! hlásí Cejudo. Se soupeřem si neláme hlavu, ale chce tituly

Henry Cejudo se oficiálně navrátil do testovacího pole USADA a nyní má jednat s Danou Whitem i o případném zápasu.

Potíž je snad jenom v tom, že si „Triple C“ přeje naskočit ihned do titulového boje, na což mu šéf UFC řekl, že takhle to rozhodně nepůjde. Po dvouleté absenci musí bývalý šampion muší či bantamové váhy dokázat své odhodlání tím, že nejprve porazí nějakého předního vyzývatele v té hmotnostní kategorii, ve které hodlá působit.

Cejudo před pár měsíci avizoval, že je jeho největším cílem pás pérové váhy, jenž má v držení Alexander „Great“ Volkanovski. Ten ovšem koketuje s tou myšlenkou, že se přesune do lehké váhy, jelikož i on chce přidat do sbírky další cenný triumf. Cejudo si tedy musí pospíšit, má-li australského šampiona dostihnout.

„Alex ví, že si jdu pro něho. Vždy to tušil, ale když se můj návrat začal blížit, on pro změnu začal utíkat. Myslí si snad, že mi unikne? To v žádném případě! Porazím kohokoliv jen budu muset, aby mi ten zápas Dana White dal, třeba Maxe Hollowaye. Připouštím, jsem sice menší jak Max, ale zato mám bohaté zkušenosti a zejména kvalitní wrestling,“ oznámil bojovník s přezdívkou Triple C.

Cejudo už podle všeho naskočil do testovacího rybníčku USADA, což znamená, že teď bude pod půlročním drobnohledem. A pokud vše dopadne dobře, což by mělo, na podzim si bude moct dát fight.

„Chci se stát vůbec prvním zápasníkem v celé historii organizace, který kdy vyhrál titul ve třech hmotnostních kategoriích. Buďto Volkanovskiho porazím, anebo on překvapí a umlčí mě. Pro fanoušky to bude skvělá zábava… V každém případě, král je zpět!“ napsal Henry na svém Twitteru.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.