top fight logo export web
Chandler Oliveira

Kritika? O tu se nestarám, vím, že úspěšně obhájím, hlásí nabuzený šampion Oliveira

Charles Oliveira čelí před svou první obhajobou poměrně velké nedůvěře ze strany fanoušků. On pro ně má však jasný vzkaz.

„Nezajímá mě, co si veřejnost myslí, tohle je MMA a já jsem šampionem lehké váhy. Tím šampionem jsem se nestal náhodou. Jsem jím proto, že vím, co dělám. Já vím, že svůj pás úspěšně obhájím“ pronesl ambiciózní Brazilec, jenž se právě nese na vlně devíti výher.

„Lidé si mohou myslet, co jenom chtějí, je to jejich právo. Musím vás však varovat: pokaždé, když mi někdo řekl, že prohraju, tak jsem vyhrál. Jsem zvyklý na tuhle roli outsidera,“ připomněl jeden veledůležitý fakt.

A pokud se na to podíváme z úhlu pohledu několika expertů, mezi něž můžeme namátkou uvést i třeba takového Toma Hardyho, pak se dozvíme, že je Oliveira pro tuto bitvu horkým favoritem. Jeho vysvětlení je prosté.

„Poirier bude muset do tohoto duelu vstoupit velmi chytře. Ty výhry nad McGregorem jistě posílily jeho sebevědomí, ale nesmíme zapomínat, že vždy záleží na soupeřích, někteří vám sednou a někteří naopak ne. Oliveira je úplně jiné sousto, je to zemař, a pokud se bude striktně, skutečně striktně držet své dominantní taktiky a bude Dustina brát hlavně na zem, pak pevně věřím, že svůj pás obhájí,“ predikoval Hardy.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.