top fight logo export web
Tak teď jsem se nas*al! hlásí Tony Ferguson, který plánuje mstu za své poslední neúspěchy

Krutý verdikt od bývalého šampiona. S Fergusonem se vůbec nemazlil

Daniel Cormier řekl na plná ústa, co si o Tonym Fergusonovi myslí a jaké jsou jeho skutečné šance, že se ve své kariéře ještě chytí.

Jsou tací, kteří to nazývají neúctou k tomu, co „El Cucuy“ během své top formy dokázal. Čas ho ale dohnal a on sám poznává, že nyní už se špičkou ztrácí krok. Zejména jeho reakce polevily a spousta soupeřů toho využívá.

Téže poznatek neunikl ani Danielovi Cormierovi, který se rozhodl kdysi slavnému zápasníkovi z lehké váhy „promluvit do duše“.

„Mrzí mě, že to jsem zrovna já, kdo zastává tu roli vrchního kata, ale někdo to říct musí. Tony Ferguson už na tu top úroveň nikdy mít nebude,“ prohlásil bývalý šampion dvou hmotnostních kategorií Daniel Cormier, jenž byl za své služby oceněn umístěním do Síně slávy UFC.

„Ten člověk má čtyři prohry v řadě, ale všechny přišly v důsledku nějakého úpadku. Nemůžeme to dávat za vinu nedostatku přípravy, Tony se nechytá rychlostně. Jakýkoliv moment překvapení z jeho strany nemůžeme očekávat. Stoprocentně už ho nepotřebujeme vidět s některým z těch týpků, jako jsou Justin Gaethje, Michael Chandler a další. Tohle už není jeho úroveň,“ míní.

„Souhlasil bych s tím zápasem proti Danu Hookerovi, protože i on zažívá jistý úpadek a nikdo z nás neví, jestli se ještě chytí. Nechť tito dva bojují proti sobě, ale rozhodně je nestavte proti elitě, která by si na nich smlsla. S úctou ke všem veteránům, i jako byl Donald Cerrone, na tuto soutěž již nemají,“ uzavřel Cormier.