Top-Fight.cz - bojové sporty
Kvalita Dvořákova soupeře? Je nebezpečný tím, že vypadá, že není dobrý, hodnotí trenér

Kvalita Dvořákova soupeře? Je nebezpečný tím, že vypadá, že není dobrý, hodnotí trenér

David Dvořák se v zámoří připravuje na svou třetí bitvu v UFC, kterou svede již příští víkend.

Soupeřem českého bojovníka bude na muší váhu poměrně urostlý Brazilec Raulian Paiva, který si pod taktovkou UFC odmlátil čtyři zápasy. První dva prohrál, následné dva vyhrál. A jeho výhoda tkví v tom, že se špatně čte.

Raulian Paiva ufc

„Soupeř je nebezpečný v tom, že vypadá, že není dobrý. Takové typy mají pak většinou tendenci překvapit,“ uvedl Davidův trenér Jan Maršálek. Svému svěřenci tedy ordinuje maximální ostražitost.

„Pokud bude zápas těsný na body, Paiva svým projevem může zápas přetáhnout na svou stranu. Vypadá, že dělá, že tlačí, že má lepší bodování úderů,“ přidával svůj názor Dvořákův druhý trenér Patrik Kincl, jehož slova citoval web sport.tn.nova.cz.

Sám Dvořák se na to však snaží dívat s nadhledem. „Cítím se dobře, hlavu mám perfektně nastavenou. A vůbec mi nevadí, že je soupeř vyšší, ti pak aspoň spadne z větší výšky,“ smál se.

Davidovi v současné chvíli náleží v žebříčku muší váhy jedenáctá příčka. Jeho příští protivník se nachází ihned o stupínek pod ním. Už teď je tedy jasné, že výhra vystřelí jednoho či druhého do nejlepší desítky, kde začnou ty pořádné výzvy.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?

  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Kvalita Dvořákova soupeře? Je nebezpečný tím, že vypadá, že není dobrý, hodnotí trenér