top fight logo export web
Sonnen Teixeira Prochazka

Legenda UFC se pustila do Jiřího Procházky kvůli výběru soupeře

Jiří Procházka se tento týden vyjádřil, s kým by chtěl sdílet klec v příštím zápase. Obrovská vlna reakcí, ať již souhlasných nebo negativních, ukázala, že UFC momentálně nedisponuje borcem, který by táhl vlnu zájmu výraznějším způsobem.

Sonnen: Jiří Procházka by si svou volbu měl rozmyslet

Pozadu nezůstal ani bývalý zápasník a současný komentátor Chael Sonnen. Pětačtyřicetiletý Američan, který měl na lopatě Andersona Silvu v jeho nejlepších letech, nešetřil českého samuraje ani v nejmenším. Nahlas projevil silný nesouhlas s jeho volbou.

„Proč chceš jít s dvaačtyřicetiletým Teixeirou? S tím musím začít. Proč ty, mladý nový šampion, chceš dvaačtyřicetiletého soupeře? Na co ti bude někdo, koho jsi porazil a koho jsi právě ukončil? Proč si nevezmeš čerstvou krev? Myslím, že se stejně brzo ozve Magomed Ankalaev nebo Anthony Smith a prohlásí, že si Procházka hledá tu nejjednodušší cestu pro příští zápas.“

Sonnen jde velmi rád proti proudu a vždy se snaží vyvolat kontroverzní reakce. Podobné motivy se dají hledat i nyní, protože Glover dokázal i se čtyřmi křížky na krku doslova zlikvidovat celou špičku polotěžké váhy. Upozornění na jeho věk již není úplně relevantní argument. Navíc i nad Jiřím vedl Teixeira na body a titul do České republiky zavála až submise doslova v hodině dvanácté.

Zbytek divize do třiadevadesáti kilogramů navíc bude mít možnost změřit s Jiřím síly v průběhu dalších let. Smith, Rakič i Ankalaev jsou borci okolo třicítky a Blachowicz se do důchodu také nechystá. Pokud se navíc vyrojí nová zajímavá jména, může být polotěžká váha po letech panování Jona Jonese opět zajímavá i na samotném vrcholu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!