top fight logo export web
Anderson_Silva_tip1

Legendární Anderson Silva ani v 46 letech nehodlá zpomalovat, tomuto soupeři poslal bojovou výzvu

Anderson Silva hodlá v 46 letech načít novou úspěšnou kapitolu svého života, ta se odehraje v boxerském ringu.

Slavný bývalý šampion z řad střední váhy UFC na stará kolena poznal, že na MMA z toho komplexního hlediska už nemá síly, ale protože má bojování v krvi, hodlá se věnovat aspoň boxu.

Ihned jeho premiéra mu vyšla nadmíru dobře, brazilský pavouk si nejprve poradil s Juliem Cesarem Chavezem juniorem a následně i s Titem Ortizem. Na tyto dva úspěchy by rád navázal skalpem dalšího velkého jména.

„Jak jsem řekl, dokud mě budou moji fanoušci hnát kupředu, budu se jim snažit doručovat kvalitní show. A podle mě tu kvalitní show zaručí takový Floyd Mayweather,“ prozradil Silva své plány novináři Arielovi Helwanimu.

Zatím ovšem nic nezaručuje. „Nevím, jestli na to Floyd přistoupí. Možná ano, možná ne, ale každopádně na něho budu připravený. Každý den se udržuji v kondici a vím, že on také. Určitě pro něho budu skvělou výzvou, stejnou jako on pro mě,“ řekl bývalý úspěšný šampion, jenž se proslavil nejdelší vítěznou sérií v počtu titulových obhajob v UFC.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.