top fight logo export web
dana white brock lesnar

Lesnar bral steroidy a nikdy nesplnil váhový limit, jen White to vždy tutlal, ohradil se Mark Hunt

Justin Tafa není první bojovník, který nesplnil limit těžké váhy UFC. Mark Hunt odhalil další jméno, které ovšem kryl sám Dana White.

Brock Lesnar byl a svým způsobem stále je velkým tahákem pozornosti. Takovým, jenž kdysi boural rekordy v sledovanosti. A pokud tedy máte takového člověka pod svými křídly, budete se chtít ujistit, že za každou cenu nastoupí.

Vysloužilého veterána Marka Hunta ovšem nejvíce naštvalo oficiální prohlášení organizace, že se na víkendovém turnaji Justin Tafa stal prvním zápasníkem těžké váhy, který zde překročil váhový limit. To je prý úplný nesmysl.

„Justin Tafa rozhodně není historicky prvním zápasníkem, který nesplnil limit těžké váhy. Zapomínáte na Brocka Lesnara. To Dana White se vždy chtěl ujistit, že se Brock dostaví do zápasu, aby mohl prodávat PPV, a tak mu vše promíjel,“ osočoval Hunt šéfa vrchní MMA organizace.

„Lesnar nikdy nesplnil váhový limit a Dana White o tom věděl, stejně tak věděl i o jeho steroidech, ale vždy mu dal povolení k boji,“ napsal na svém Instagramu.

Hunt tak zároveň nastínil, že Lesnar nesplnil váhu pro jejich vzájemný souboj z roku 2016, který WWE legenda vyhrála v jednoznačném bodovém poměru. Následně o tuto výhru však kvůli dopingu přišla.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.