top fight logo export web
a94c4c484103dbd04a7054e4c410af047295550a

Lewis po prohře s Cormierem: Asi jsem měl víc souložit, abych byl schopný vyhrát

Derrick Lewis s šancí bojovat o titul moc nepočítal, ale když přišla, tak se jí vesele chopil. Jak se však později ukázalo, tato radost byla opravdu předčasná, neboť nám v onom duelu nepředvedl téměř nic. Ptáte se, v čem byla chyba? Možná právě v tom, v čem byste to vůbec nečekali. 

Protože se jednalo o mistrovský zápas, jenž má pět kol, musíte na něj být dobře kondičně připraveni. O to se mimo jiné Lewis i snažil, jenže chutná kuřátka ho přemohla. „Měl jsem ani ne měsíc na přípravu. Snažil jsem se soustředit jen na kardio, na což je dobrý i sex, ale asi jsem málo souložil,“ prozradil veřejnosti, ačkoliv ještě pár chvil před soubojem si pochutnával na křupavém kuřeti. 

Lewis po prohře s Cormierem

DC je na svou postavu velice agilní wrestler, proto bylo potřeba nějakým způsobem dohnat ten deficit. „Při sexu si vždy rozpohybujete boky, a to je v tak velké bitvě zapotřebí. Pracoval jsem na své pohyblivosti, ale jak se ukázalo, tak ne dost, aby se to mohlo projevit,“ pravil s úsměvem, jelikož je o něm známo, že se svou KO sílou se nikdy nebyl nucen pouštět do extra fyzicky náročných zápasů.

Když pak ale zvážnil, prozradil nám, s čím nepočítal. „Čekal jsem, že to na mě bude zkoušet skrze wrestling, s tím jsem počítal, ale ty takedowny, kdy mě chytal jen za jednu nohu, byly opravdu nečekané. Myslím si, že to je součástí nějakého chain-wrestlingu nebo jak se to jmenuje. Nicméně mu to šlo opravdu dobře a v jeden moment mě bohužel nachytal nepřipraveného,“ říká.

Derrick Lewis prohrál v UFC

Derrick zápasil před měsícem na UFC 229 (7. října) a pak si hned na UFC 230 (4. listopadu) řekl o titulovou výzvu. Moc času pro oba borce na přípravu nebylo, jelikož to odsouhlasili oba ve stejném termínu, ale z té taktické stránky tomu to chtělo hlavně z pohledu Black Beasta poněkud dopilovat. Teď se s ním v kleci na chvíli nesetkáme, neboť si plánuje dát aspoň půl roku zasloužený oddych.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.