Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Lewis: Proč jsem prohrál s Ganem? To kvůli místu konání!

Lewis: Proč jsem prohrál s Ganem? To kvůli místu konání!

Někdo se špatně vyspí, druhý vstupuje do boje zraněný, ale jen málokdo si může stěžovat na nevhodné místo konání.

Právě s tímto důvodem své porážky přišel jindy obávaný knokautér z těžké váhy Derrick Lewis. Ten se na UFC 265 loni v srpnu střetl s Cirylem Ganem a bohužel v bitvě prakticky nic neukázal. Zato se sám nechal natrefovat a ukončit.

„Už se k tomu nechci vracet. Skutečně nikdy, nikdy, nikdy, nikdy. Tolik stresu, co se na mě valilo, to bylo prostě nevídané,“ postěžoval si Lewis, jenž se na první pohled může zdát jako člověk bez jakýchkoliv emocí. I on ale má podle všeho svou slabou stránku.

UFC 265 se konalo v texaském Houstonu, konkrétně v Toyota Centru. Že by zrovna toto místo bylo něčím zvláštní či prokleté?

„Je to zkrátka má minulost spojená s dobou, kdy jsem měl jít do vězení. To se tenkrát také uskutečnilo v Houstonu a zároveň to bylo také naposledy, co jsem cítil podobný strach, stres a tlak. Kdybych bojoval v jiný den a v jiném městě, neměl bych problémy, ale tohle byl strašný záhul na mou psychiku,“ odhaloval Lewis.

„Mí trenéři tvrdí to samé. Některé věci se vám zaryjí do paměti. Proto jsem byl ve fightu s Ganem tak krotký, tak statický. Jsem si jistý, že kdybychom měli odvetu, dočkali byste se úplně jiného průběhu,“ sdělil Lewis novináři Arielovi Helwanimu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin