top fight logo export web
83cf66d8c5a071c91e2cc6940fb8e15cef20fca8

Lidé mě chtějí zničit, ale já se nevzdám! Conor McGregor vydal velmi srdceryvné prohlášení

Conor McGregor v posledních dnech vůbec neví, kde mu hlava stojí. Nejenže čelí dalšímu obvinění, ale navíc kvůli tomu musel zrušit všechny své veřejné akce. Z jeho dovolené na Korsice se tak rázem stalo peklo.

Slavný irský MMA bojovník se 6. září údajně opil, načež se obnažoval před neznámou mladou ženou, která se na policii dostavila s velmi pestrou žalobou. Když měl Conor vypovídat, tak všechna obvinění popřel, a to i navzdory tomu, že očití svědkové tvrdí opak.

Protože se jedná o světoznámou osobnost, začala se případem zabývat i media, která McGregora potápěla ještě více. Dokonce se proti němu obrátili i lidi, jejichž náplní práce je ostatním pomáhat. A to Conora natolik zarazilo, až se odhodlal k srdceryvnému projevu.

„Nikdy si nevezmu život, bez ohledu na to, kolik lidí si to přeje. Můžete to na mě zkoušet znovu a znovu, ale pravda mě vždy osvobodí. Ať už se ta obvinění budou týkat znásilnění, obnažování nebo jiných kravin, nikdy mě nepokoříte!“ vzkázal odhodlaně na svém Facebooku snažíc se tak přitom dokázat svou nevinu.

„Pravda je pravda a ta mi dává křídla. Znám svůj charakter. Bůh žehnej DNA! Bůh žehnej pravdě a Bůh žehnej síle. Já jsem nevinný. Kdo se proti mně bude stavět svými lžemi, ten ode mě neuvidí ani desetník!“ vysvětloval, že žádné odškodné nikomu platit nebude.

„Ani teď, ani nikdy jindy nic platit nebudu, já budu bojovat a teprve teď jsem na začátku toho boje. Uvidíte to i v případě všech předchozích provinění. Už nedovolím nikomu, aby mě křivě obviňoval a pak se někde vypařil, aby se mohl pokoušet zruinovat život někoho jiného!“ dodával s tím, že hodlá proti všem lžím bojovat, aby očistil své jméno a předešel tak i podrazům, které by mohly být páchány na někom jiném.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.