top fight logo export web
khabib chimaev podoba

Lidé si nás pletli! Mysleli si, že jsem Khabib, přiznává Chimaev, který kvůli tomu řešil nepříjemnosti

Khamzat Chimaev přiznává, že ještě před dvěma lety si jej lidé pletli s Khabibem Nurmagomedovem. A měl kvůli tomu několik nepříjemností.

S Khamzatem se najednou roztrhl pytel. Ještě před rokem ho prakticky znal jen málokdo, samotnému MMA se věnuje jen čtyři roky, ale od loňského léta jej už zná téměř každý fanoušek smíšených bojových sportů.

Než ovšem tato hvězda vyšla vzhůru, musela se živit jako normální člověk. V případě Chimaeva to byla zejména práce v klubech a barech, kde dělal vyhazovače. A protože má také ruské kořeny a plynule švédsky ještě neuměl, tak jej lidé často označovali za Khabiba.

„Byly to pro mě poměrně krušné časy,“ vzpomíná Khamzat. „Když měl Khabib na podzim roku 2018 bojovat s Conorem, pracoval jsem jako člen ochranky v jednom baru. A když se lidé opili, tak se na mě dívali, volali na mě ‚Khabib!‘ a říkali samé nepěkné věci.“

„Bohužel to je něco, co se mi stává dodnes, jen ne už tak často. Dříve to bylo mnohem častější. A já jsem nebyl jediný, koho si pletli s Khabibem. Lidé si s ním spletli i několik mých přátel, jak si oholili hlavu,“ uváděl švédský Vlk pro RT Sport.

Chimaev si dneska píše svůj vlastní příběh. Ten zatím čítá v UFC jen samé výhry a je jen otázkou času, kdy se podívá až k titulové bitvě.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.