top fight logo export web
logan paul mma ufc

Logan Paul si vybral soupeře, kterého by chtěl potkat při své premiéře v UFC

Logan Paul to se svým přesunem do MMA myslí naprosto vážně, dokonce si i ukázal na soupeře.

Dana White není příznivcem toho, jak se prezentuje YouTuber Jake Paul, ale paradoxně proti jeho staršímu bratrovi Loganovi nic nemá.

V jednom ze svých předešlých rozhovorů dokonce prezident UFC upozornil, že klidně učiní výjimku, aby Logana nechal bojovat pod svými křídly. A jak se zdá, hodlá této příležitosti internetová celebrita využít.

„Skutečně bych to rád podnikl. Tak, jako jsem si chtěl zkusit zápas v boxu, si teď chci vyzkoušet nějaký zápas v MMA. A dokonce si myslím, že mi to bude víc sedět, protože si ty komplexní bojové tréninky mnohem více užívám,“ prozradil sedmadvacetiletý americký YouTuber novináři Arielovi Helwanimu.

A potenciální soupeř? Údajně nově se rýsující hvězda z Britských ostrovů…

„Všichni o Paddym Pimblettovi říkají, že to je nový Conor McGregor… Takže proč ne zrovna on? Je to charismatický týpek, jeho fighty jsou velmi atraktivní, navíc jsme oba stejně staří. Miluji způsob, jakým se prezentuje i jak bojuje,“ řekl o něm Logan.

„Dana White se mě tuhle ptal, s kým bych chtěl bojovat. Tehdy jsem mu ještě nedokázal odpovědět, ale teď už vím. Paddy Pimblett je ten člověk. On umí budit pozornost a prodávat lístky. Kdyby se mu podařilo dostat na váhu 84 kg, tak to můžeme rozjet,“ pronesl Logan Paul.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.