top fight logo export web
6c8630ce15bff692fe540e39fad30a5b7a9a0ffd

Hector Lombard zpět do akce v září

Brazilské Sao Paulo bude svědkem souboje dvou v poslední době neúspěšných borců. Lombardova poslední regulérní výhra se datuje do roku 2014, kdy porazil na body Shieldse. Následuje jeden zápas bez výsledku (doping) a pět porážek.

Ta poslední sice přišla dodatečně diskvalifikací za úder po konci kola v zápase s C.B.Dollowayem, ale to nic nemění na hodně špatném období, kterým si šampion Bellatoru prochází.

Jeho oponent, kterým bude v tomto zápase Thales Leites, má za poslední dva roky z šesti zápasů dvě výhry a aktuální sérii dvou proher. Naposledy nestačil na UFC 224 na Jacka Hermanssona, který ho ukončil ve třetím kole TKO.

Vzhledem k jejich věku (Lombard 40, Leites 36) bude tento zápas důležitý pro oba. Dalším potvrzeným zápasem na brazilské akci je např. Antonio Rogerio Nogueira proti Sam Alvey. Máme se na co těšit!

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.