top fight logo export web
Pudilova Yanan

Lucie Pudilová zná soupeřku pro druhý debut v UFC, osud k ní byl velkorysý

Osud byl tentokrát k Lucii Pudilové opravdu shovívavý. Pro její druhý debut v UFC jí do cesty přiřadil čínskou bojovnici, která už čtyři roky nevyhrála.

Lucie Pudilová se do MMA Ligy mistrů vrací z Oktagonu, kde chytila druhý dech, který potvrdila dvěma bodovými výhrami nad Martou Waliczek a následně Carolinou Yariwake da Cruz.

Pro začátek dostala česká bojovnice v UFC papírově přijatelné sousto z daleké Číny, na kterém by si i díky nově získané formě mohla smlsnout.

Šestadvacetiletá Wu Yanan bude 20. srpna na turnaji UFC 278 bojovat o holé přežití. Na kontě má totiž tři prohry v řadě a čtyři z posledních pěti zápasů. Naposledy v jednomyslném bodovém rozhodnutí podlehla Mayre Bueno Silvě.

Pudilová tedy může na tuto novou trnitou pouť vykročit správnou nohou a potvrdit, že mezi bojovou MMA elitu právem patří.

Turnaj UFC 278 se uskuteční ve Vivint Areně v Salt Lake City. Počítá se s tím, že Pudilové s Yanan bude patřit zápas na prelims kartě. O hlavní náplň večera se postará dvojice Kamaru Usman – Leon Edwards.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!