top fight logo export web
cb880c36ffc9e4779de4c74865248bb2e6d0800c

Luke Rockhold: Odvety jsou jen v případě, kdy je duel vyrovnaný. Conorův výkon tomu neodpovídal

Chvíli poté, co nám skončil největší duel v historii celého UFC, zavolal poražený irský zápasník šéfovi organizace, aby mu sdělil svou prosbu. Chtěl okamžitě zařadit na listinu možných soupeřů, s kterými se má Khabib utkat, a chtěl, aby odveta přišla co nejdříve. S tím však rozhodně nesouhlasí bývalý mistr ve střední váze Luke Rockhold. 

„Myslím si, že některé věci vůbec nepatří do propagace zápasů. Conor jel plně vyzbrojen přes půlku světa, aby tam s partou lidí napadl napadnul neozbrojený autobus, v němž seděl Khabib a ještě pár dalších lidí,“ vrací se na okamžik k dubnovému incidentu. 

„Není se tedy čemu divit, že Khabibova reakce byla trochu přehnaná, ale rozhodně by lidé měli brát i v úvahu to, co k ní vedlo. Řvát na chlápka, co právě vyhrál souboj, že je muslimská s*ačka… to to není normální,“ reaguje.

Luke Rockhold chce odvetu

Teď se všude mluví a píše jenom o odvetě, jenže Conor se v žebříčku propadl o šest příček a ani jeho výkon nebyl nijak přesvědčivý. Oproti tomu takový Tony Ferguson má daleko větší přednost vyzvat ruského orla jako první. 

„Mluvit již teď o odvetě je poměrně směšné. Druhé šance se sice dávají, ale to platí jen v situacích, kdy se jedná o vyrovnaný souboj. V tomhle případě si vůbec nejsem jistý, jestli se jednalo o vyrovnanou bitvu,“ dodává.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!