top fight logo export web
2c2ac21e4baf1393902cdf60f9906750f4307b06

Luke Rockhold už ví, kdy se vrátí do klece i v jaké váze nastoupí

Bývalý šampion Luke Rockhold se vydává na cestu za znovudobytím své dávné slávy.

Rockhold mluví o svém návratu již několik týdnů. Původně šlo jen o slova, postupně i o činy (zapojení se do tréninkové činnosti) a nyní už vyhlíží i svůj první zápas.

„Dostávám se zpátky do bodu, ve kterém se mi vrací sebevědomí. Už jen pracuji na své formě, aby byla ideální, než se definitivně vrátím,“ řekl bývalý šampion z divize střední váhy.

A právě do téže kategorie by rád zavítal znovu. „Momentálně jsem sice více než polotěžká váha, ale než budu mít svůj první zápas, shodím to do 84 kilogramů,“ řekl ve výpovědi pro TMZ Sports.

„Reálně si myslím, že bych se měl vrátit někdy v létě, možná koncem léta. Prvně se chci dostat do ideální formy, ale už jsem skoro tam, kde bych chtěl být,“ navnazoval.

A nám tak nezbývá než vyčkávat. O jménu soupeře zatím nemá smysl spekulovat, nicméně sám Rockhold tvrdí, že by se rád zapojil hned ke špičce divize a i novým případným bojům o titul.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.