top fight logo export web
Chimaev Rockhold

Luke Rockhold vysvětlil, proč se mu Chimaev, Strickland a další velká jména vyhýbají

Luke Rockhold jen marně shání tanečního parťáka pro svůj návrat do klece. Většina zvučných jmen se ho totiž bojí.

I když tato fráze může znít někomu směšně, bývalý šampion z divize střední váhy je její pravostí naprosto přesvědčený. Když totiž posílal bojové výzvy, dočkal se mnoha odmítnutí. A to jak například od Seana Stricklanda, tak i Paula Costy.

Je to snad dílo náhody, nebo za to mohou nové tréninkové metody, které Rockhold rozvíjí po boku Khabiba Nurmagomedova? Bývalý šampion má jasno.

Všichni se bojí

„Skutečnost je taková, že se všichni bojí. Na jednu stranu jsou všichni hrdinové, na druhou se nikomu nechce riskovat svou pozici v žebříčku, pokud mi mají čelit,“ uvedl Rockhold pro TMZ Sports.

„Poslouchejte, už několik týdnů se snažím si domluvit zápas, ale doposud jsem neslyšel žádnou pozitivní odpověď, jen samá odmítnutí. Paulo Costa, Sean Strickland, dokonce ani Khamzat Chimaev na mě nereagovali,“ prásknul na ně.

Costa Strickland
Costa a Strickland

„Khabib ve mně probudil nové sebevědomí. Jeho tréninkové metody posunuly můj grappling na novou úroveň, což věřím, že je zároveň důvod, proč se mi Costa a Strickland vyhýbají. Ta zem jim vyloženě nechutná,“ odpovídá Rockhold.

„V případě Khamzata Chimaeva je to samé. Sice se chlubí svým wrestlingem, ale ví, že pokud jde o grappling, měl bych nad ním navrch. Nechce riskovat, že by ho někdo přemohl v jeho hlavní disciplíně, pak by přišel o veškeré své hype,“ věří Rockhold, který se v kleci neobjevil od léta roku 2019.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.