top fight logo export web
nick diaz mma ufc navrat

Má se Nick Diaz opět vrátit? Legenda těžké váhy UFC o tom silně pochybuje

Nick Diaz už stihl potvrdit, že vyhlíží svůj druhý fight po více než pětileté odmlce, ovšem dobře tím podle bývalého šampiona rozhodně nedělá.

Pobavit fanoušky je sice dobré, ale raději by zápasníci měli myslet na sebe. Pokud se nenachází zrovna v nějaké životní nouzi plynoucí z nedostatku financí, takový Daniel Cormier by veteránovi Nicku Diazovi už nedoporučoval, aby se vůbec vracel.

Vrátí se Nick Diaz?

„Nesouhlasím s tím, aby se Nick ještě vracel, vesměs ani necítím, že ho v kleci ještě někdy uvidíme,“ řekl Cormier i navzdory tomu, že Diaz svůj návrat už prakticky potvrdil.

„Kdykoliv vidím nějaké jeho záběry, nepřijde mi, že tento sport dělá ze zábavy, z lásky nebo že by se mu chtělo. Všechno je z jeho strany takové nucené. Už v duelu s Robbiem (Lawlerem) mi přišlo, jako by tam ani nechtěl být,“ rozpovídal se.

„Rozhodně nejsem příznivcem toho, aby ještě bojoval. Člověk má dělat pouze to, co chce, a mně jasně přijde, že se Nickovi bojovat už nechce. Patrně ho k tomu něco nutí, ale finanční potíže to nebudou. Být na jeho místě, tak svou situaci přehodnotím. V tomhle věku už bojem nikomu nic dokazovat nemusí,“ navrhl „DC“ ve svém pravidelném podcastu.

nick diaz navrat

Vzhledem k tomu, že Diazův trenér Cesar Gracie pro svého svěřence vyhlíží zápas až do poslední čtvrtiny roku, má pověstný stocktonský bijec stále čas, aby svou situaci případně přehodnotil.

Nikdo z nás pořádně neví, co se mu honí hlavou, ovšem pravdou zůstává, že si spousta fanoušků už při duelu s Lawlerem všimla, jako by tam Nick ani nechtěl být… Na druhou stranu show předvedl výtečnou, i když trvala jen dvě kola a necelou minutu z toho třetího.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!