Sleduj nás

Machmud Muradov vs. Česko! Přišel o víza a nesmí ani do Evropy

Machmud Muradov vs. Česko! Přišel o víza a nesmí ani do Evropy
Machmud Muradov se již v minulosti několikrát zmínil, že mu Česká republika nechce udělit trvalý pobyt. A jak je vidět, vždy může být ještě hůř. Uzbecký zápasník nyní přišel o víza a nemůže tak ani do Evropy.

Že se jedná už o velký problém, to potvrzuje i zrušený UFC zápas v Paříži, který měl Muradov nyní podstoupit. Jelikož by se do země nedostal, organizace mu vyšla vstříc a předvede se tak alespoň 22. října v Abú Zabí.

Zároveň tak nadobro ztrácí kontakt s dcerkou, kterou přivedl na svět s Monikou Bagárovou. Už dříve také uvedl, že odmítá reprezentovat ČR a nastupoval bez české vlajky.

https://top-fight.cz/ufc/makhmud-muradov-cesko-mi-nedalo-trvaly-pobyt-uz-nepocitejte-ze-ho-budu-reprezentovat/

Česká republika: Machmud Muradov je pro nás nebezpečný


"Česko miluju. Přišel jsem tam úplně bez ničeho. Kdyby mě Monster Petr Kníže tenkrát nevzal pod svá křídla, zůstal bych na ulici. MMA je můj život a snažil jsem se prorazit pouze v něm. Stát mi však komplikoval celou cestu. Prý jsem pro ně nebezpečný. Jiný důvod neuvedli," okomentoval zklamaně.

A co jeho rodina? "S Monikou jsme se sice rozešli, ale pořád tu mám dceru. S tou se teď nemohu vidět. Asi se vždy budeme muset sejít v Dubaji, to je jediná možnost. Takovou situaci bych nepřál opravdu nikomu."




 

A co na to říká Ondřej Novotný? Nejznámější český promotér, kterému se přezdívá táta českého MMA? "Vůbec nevím, podle čeho se to bere. Každopádně se stává, že přijedete třeba do USA a tam vás otočí bez udání důvodu. Nebude to teď mít jednoduché, protože poslední zápas prohrál a ještě musí řešit tyhle s*ačky okolo."


Jak je vidět, stát má hlavní slovo a nebere zřetel, že se zde Muradov dokázal opravdu vyšvihnout. Vzpomeňme si na tu dobu, kdy přijel do Prahy a neměl ani na jídlo. Talent, dřina a výsledky se mu nedají odepřít a tak je škoda, že Česko přichází o takovou osobnost.

https://top-fight.cz/ufc/nebudu-nastupovat-s-ceskou-vlajkou-kdyz-me-cesko-jako-stat-nerespektuje-rika-muradov/

Další články

Bývalá šampionka Ronda Rousey ostře kritizuje UFC kvůli katastrofálním platům

„Nejslavnější liga světa se proměnila v naprosté dno, kam dnes můžete zamířit,“ rýpla si do poměrů v UFC první ženská šampionka historie Ronda Rousey a bez obalu obvinila vedení z toho, že své hvězdy žene do spárů chudoby. Miliardový kolos podle ní dusí talenty natolik, že si elitní sportovkyně musí přivydělávat prodejem odhalených snímků na internetu.

Bývalá šampionka Ronda Rousey ostře kritizuje UFC kvůli katastrofálním platům

Z války slov těží třetí vzadu! Ngannou láká nespokojeného Jonese na pohádkové bohatství

„Pokud se ti podaří získat svobodu, určitě se mi ozvi,“ vzkázal obávaný bojovník s kamerunskými kořeny Francis Ngannou svému dlouholetému rivalovi a rozehrál tak nečekanou partii na šachovnici světových bojových sportů. Vedení nejslavnější organizace planety aktuálně čelí obrovské vlně nevole pročež se samotní zápasníci začínají bouřit proti diktátu shora.

Z války slov těží třetí vzadu! Ngannou láká nespokojeného Jonese na pohádkové bohatství

Neporažený fantom zuří! Topuria drsně zúčtoval s Machačevem a slibuje krvavou pomstu

„Tohle je jen další ubohá výmluva, aby přede mnou mohl zbaběle utéct,“ nebral si servítky úřadující král lehké váhy Ilia Topuria. Neporažený fenomén rozpoutal na sociálních sítích absolutní peklo, když ostře napadl dagestánského vládce Islama Machačeva. Za údajný útěk z vysněného superzápasu v Bílém domě teď podle něj krutě zaplatí americký náhradník Justin Gaethje.

Neporažený fantom zuří! Topuria drsně zúčtoval s Machačevem a slibuje krvavou pomstu

Zklamání pro natěšené fanoušky. Vysněný superzápas světových šampionů se podle vedení definitivně rozplynul

Skrýval se za oponou chystaného historického galavečera v Bílém domě pečlivě utajovaný superzápas? „O to, jaké duely aktuálně domlouváme, se vůbec nestarejte,“ odsekl novinářům s kamennou tváří šéf UFC Dana White a následně smetl ze stolu veškeré divoké spekulace o tom, že se na trávníku amerického prezidenta měli původně poprat elitní šampioni Islam Machačev a Ilia Topuria.

Zklamání pro natěšené fanoušky. Vysněný superzápas světových šampionů se podle vedení definitivně rozplynul

Novozélandský panter nemá rád tlak. Procházka slibuje tvrdý lov a zisk prestižního pásu

Tuzemská scéna bojových sportů zadržuje dech v očekávání dalšího obrovského milníku. Jiří Procházka se za pět týdnů postaví do klece v prosluněném Miami, aby na velkolepém turnaji UFC 327 zabojoval o uvolněný titul polotěžké divize proti Carlosi Ulbergovi. Zápas o absolutního krále divize vypukne pro české diváky v brzkých ranních hodinách.

Novozélandský panter nemá rád tlak. Procházka slibuje tvrdý lov a zisk prestižního pásu