top fight logo export web
Mackenzie Dern tipuje

Mackenzie Dern ukázala na nejlepšího zemaře v UFC. Makhachev ostrouhal

MacKenzie Dern se sama vyžívá v jiu jitsu, a tak má možnost monitorovat ostatní borce, kteří na zemi válí podobně jako ona.

Všeobecně se vždy hovořilo o tom, že je nejlepším zemařem široko daleko Khabib Nurmagomedov. Hned po něm toto žezlo převzal Islam Makhachev. Mackenzie Dern si však dovoluje nesouhlasit, ona sama vidí kvality v někom úplně jiném.

Mackenzie Dern a její pohled

„Chápu, že se všichni upínají na Khabiba s Islamem, protože mají opravdu působivé vítězné série a jen tak je nikdo nemohl překonat, ale já osobně cítím, že je nejlepším zemařem v UFC Charles Oliveira,“ řekla Dern na tiskové konferenci.

„Boj na zemi se skládá z mnoha aspektů a lidé se dneska mylně domnívají, že Charles ovládá jen jiu jitsu. Pravda, jiu jitsu je jeho nejsilnější zbraní, ale jinak je to velmi, velmi komplexní fighter. Je to rekordman v počtu submisí a v každý moment ví, co přesně má dělat. Nejen v UFC, možná na celém světě momentálně není lepšího zemaře,“ nechala se Dern trochu unést.

Kdyby toto skutečně byla pravda, pak na Islama Makhacheva 22. října budou čekat velmi krušné chvilky. Očekává se totiž, že se s Oliveirou bude snažit vypořádat hlavně a jenom na zemi. Co kdyby mu to ale oponent nedovolil.

MacKenzie Dern
Dern v hledišti

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!