top fight logo export web
Magny je s*ačka, je na mě moc malý, opřel se Chimaev do svého příštího potenciálního protivníka

Magny je s*ačka, je na mě moc malý, opřel se Chimaev do svého příštího potenciálního protivníka

Spekuluje se o tom, že až se Khamzat Chimaev v srpnu vrátí do klece, bude čelit právě Neilovi Magnymu. Švédský vlk se této „výzvě“, dá-li se jí tak vůbec říkat, jenom směje.

Khamzat má za sebou stále jenom tři fighty v UFC, ale rád by našel tu nejrychlejší cestu, po níž se dostane až na samotný vrchol nejen velterové váhy. Původně měl bojovat s Leonem Edwardsem, ale protože ho zmohl koronavirus, bude si muset hledat jiného obětního beránka. A všechny prsty zatím ukazují na Neila Magnyho.

„Neil pro mě není soupeř, je to jen sračka. Snadný fight a snadno vydělané peníze. Říkal, že mi dá facku, ale než se k tomu zmůže, pozná pravou čečenskou sílu,“ nebral si servítky Chimaev, jenž se objevil v live streamu společně s Darrenem Tillem, který momentálně obývá řady střední váhy, kde ho bude čekat duel s Derekem Brunsonem.

Každopádně je Till soupeřem, po kterém by Khamzat lačnil už nyní. „Jednou se spolu utkáme, to je jisté. Počítej ale s tím, že tě porazím. Dost bylo keců, skuteční muži bojují, bratře,“ řekl Khamzat během streamu, do kterého si přibral i nůž, aby jím potvrdil vážnost svých slov. Patrně chtěl svým soupeřům ukázat, že je vykuchá stejně snadno, jako přemohl zatím všechny, kdo mu čelili.

Chimaev navíc slíbil, že až se plně zotaví z koronaviru, roztočí kolotoč zápasů. Začít bude chtít v srpnu, načež další duel si bude chtít dát hned v září. Pak si měsíc odpočine a v listopadu a v prosinci si dá další dva souboje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.