top fight logo export web
Islam Makhachev predikce

Makhachev je rozpálený. Koncem října chce stoprocentně bojovat, na soupeři nezáleží

Islam Makhachev chce dodržet svůj původní termín boje. Akorát vyčkává, jakého mu UFC dohodí soupeře.

Dle originálního plánu se měl ruský borec střetnout s Rafaelem dos Anjosem, toho však do bitvy nepustí zranění kolene, a tak musí být Islamovi nalezena náhrada.

Manažer Ali Abdelaziz oslovil například takového Tonyho Fergusona, ten ale nejeví nějaké známky zájmu. Makhacheva to řádně naštvalo, a proto se rozhodl vyzvat naprosto všechny. Zejména ty, co se “nebojí”.

„Justin Gaethje, Dustin Poirier, Tony Ferguson, Beneil Dariush, Michael Chandler nebo klidně i Floyd Mayweather… Na jménu mi nezáleží, 30. října tak či tak budu v Abú Dhabí bojovat!“ ohlásil Makhachev na svém Twitteru.

Jediné jméno, které na seznamu chybí, náleží Danu Hookerovi. I ten je aktuálně volný a říká si o dalšího protivníka.

„Nehodlám zastavovat, chci se vrátit zpátky na špičku divize. UFC ví, že jsem připravený přijmout další brzkou výzvu,“ uveřejnil Hooker, který se ovšem dožadoval souboje s Beneilem Dariushem. Ani s Makhachevem by však neměl mít problém. Tak uvidíme, co nám UFC vymyslí.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.