top fight logo export web
Islam Makhachev ufc mma

Makhachev sklopil uši a přijal Whiteův rozkaz. Anjosovi zaslal drsný vzkaz

Islam Makhachev přijal drsný fakt, že ani jeho příští fight ještě nebude o titul šampiona lehké váhy.

Jak řekl Dana White, Islam odmítl souboj na short notice s Rafaelem dos Anjosem, a proto ho „trestá“ dalším zápasem, jenž se uskuteční letos v létě, a to proti Beneilu Dariushovi. Teprve až když porazí tohoto soupeře, pak možná bude jeho mistrovské volání vyslyšeno.

„Dana White se takto rozhodl a já rozhodně nehodlám jít proti němu. Každopádně chci, aby se vědělo, že jsem zápas s Rafaelem dos Anjosem neodmítl. Byl jsem připraven bojovat, i když jen se čtyřdenní možnou přípravou, ale chtěl jsem za to být nějak odškodněn,“ prozradil Makhachev, který si údajně řekl o vyšší výplatu, kterou chtěl použít jako odměnu za svou ochotu, že během jednoho týdne nastoupí do dvou zápasů.

Islamovi ovšem vyšší výplatu nikdo nezařídil, a tak duel s Anjosem zamítl. A to si pro změnu tento brazilský veterán vzal velmi osobně. „Islam jen potvrdil, co jsem o něm celou dobu věděl. Je to srab, který se bojí mé země. Ví, že bych se nenechal tak lehce povalit a že mám vskutku vysokou šanci ho porazit. Když mě ale nyní odmítl, tak ať na mě už definitivně zapomene. Odteď mě úplně přestal zajímat,“ zaznělo z jeho úst.

I na toto Makhachev odpověděl. „Rafaeli, já vůbec netuším, co bys zrovna ty proti mně v té kleci chtěl dělat. Kdybych tě porazil, spousta lidí by si stejně stěžovala, že mlátím veterány a neporážím soupeře z top pětky. A sám dobře víš, že ty se v žádné top pětce nenacházíš. Dokonce ani nejsi ve formě. Pro mě jsi snadným soustem!“

A tak se pro ruského borce tedy nabízí jenom jediný scénář. „V létě budu bojovat s Dariushem, jak si Dana White přeje. Ale pokud nejdu teď o titul, tak mě zajímá, kdo tu šanci asi dostane namísto mě? Protože tu nikdo jiný nemá delší vítěznou šňůru a prakticky si ani nikdo jiný tu šanci nezaslouží,“ řekl Makhachev pro MMA Junkie, kde naznačil své znepokojení, že se místo něho o titul porve vracející se Conor McGregor, jenž má na kontě aktuálně dvě prohry v řadě.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.