top fight logo export web
Islam Makhachev titul

Makhachev? To jsem si skutečně ukousl příliš velké sousto, přiznává Hooker

Jeden z důvodů, proč se nyní Dan Hooker přesouvá o váhu níž, je i to, že se nedokáže vyrovnat s kvalitou divize lehké váhy.

Novozélandský bijec to poznal jak v duelu s Dustinem Poirierem, kde sice sahal po zázraku, ale nakonec prohrál na body, tak i v bitvách s Michaelem Chandlerem či Islamem Makhachevem. Poslední dva soupeři ho navíc vůbec do ničeho nepustili, což bylo alarmujícím signálem pro nějakou změnu.

„Tohle je velmi náročná hra. Nejenom fyzicky, ale také i mentálně. Člověk se musí neustále motivovat. Osobně ovšem přiznávám, že jsem v duelu s Makhachevem nemohl udělat nic. Jeho grappling pro mě byl vskutku velkým soustem, na něco takového jsem nebyl připravený,“ hlesl Hooker, který do tohoto boje vstoupil na short notice, tudíž nemohl podstoupit regulérní přípravu. I tak by se na výsledku ale moc nezměnilo.

„Tohle pro mě byla velká neznámá. Určitě jsem schopný kohokoliv knokautovat v postoji a pořád věřím, že jsem schopný prát se naprosto s kýmkoliv, ale takto pokročilou formu grapplingu jsem ještě neviděl. Je to pro mě cenná zkušenost a určitě ji využiju na mé další pouti,“ říká s tím, že tentokrát už to bude v pérové váze.

„Mým cílem je stále lidem doručovat kvalitní show s kvalitními soupeři. Pokud si to bude UFC a fanoušci přát, rád bych se střetl s Korejskou Zombie,“ navrhl Hooker.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.