top fight logo export web
omalley silva

Mám nakročeno k tomu, abych byl tak velký jako Anderson Silva, ne-li ještě větší, věří si O’Malley

Sean O’Malley věří, že dokáže nejen napodobit, ale dokonce i překonat úspěchy, kterých v UFC dosáhl Anderson Silva.

Sebevědomí je základem všeho, jen někdy ho mají jistí lidé až přespříliš vysoké. Sean O’Malley, který ve své hlavě ještě nikdy neprohrál a je údajně stejně slavný jako Conor McGregor, věří, že jednoho dne přeroste i takového Andersona Silvu. Tzn., že vyhraje šestnáct zápasů v UFC v řadě, ovládne divizi bantamové váhy a aspoň desetkrát svůj pás obhájí… Jinými slovy hračka.

„Jak rostu a bojuji, tak si čím dál více uvědomuji svůj potenciál, který je v tomto bodě velmi, velmi vysoký,“ přednesl O’Malley v Impaulsive podcastu. „Divám se na sebe jako na jednu z největších hvězd celé historie MMA. Dozajista můžu nejen napodobit, ale i překonat rekord stanovený Andersonem Silvou… Ano, určitě ho během nadcházejících deseti let mohu překonat,“ hlásí odhodlaně.

„Jsou lidé, kteří jen mluví, ale nemají potenciál něco dokázat. Pak tu jsou tací, kteří mají potenciál, ale neumí se prodat. Já jsem mix obojího. Už teď si připadám stejně slavný jako McGregor, mohu sám prodávat turnaje a budit pozornost. Zanedlouho se stanu šampionem a pak se bude psát historie,“ maluje si O’Malley tu nejzářivější budoucnost. Pochopitelně ho nejvíce nabudila výhra nad Petrem Yanem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!