top fight logo export web
Ciryl Gane vyjadreni

Mám za to, že jsem dobrý boxer, rozhodně bych se mohl měřit s Furym nebo Joshuou, tvrdí Gane

Současný dočasný šampion z řad divize těžké váhy UFC si pro svou kariéru stanovil nové velké cíle.

Shodou okolností podobně jako Francis Ngannou, tak i Francis Gane plánuje jednoho dne přesun do boxerského ringu, v němž hodlá vyzvat ty největší hvězdy, jaké jsou zde aktuálně k mání.

Francouzský ranař zaměřil svůj zrak na takové borce, jako jsou Anthony Joshua, Deontay Wilder či Tyson Fury, proti všem třem by rád vyrukoval se svými dovednostmi, které zatím v rámci MMA nenašly trhlinu. Jak by to bylo ale v případě boxu?

„Když jsem začínal s MMA, byl jsem ještě nalomený, zdali je to ten správný obor pro mě. Má mysl to měla 50/50 v porovnání MMA s boxem. Vím o sobě, že jsem dobrý postojář, ovšem nakonec jsem se stejně rozhodl pro smíšená bojová umění. Věřte nebo ne, podle mě je zde jednodušší uspět,“ vyjádřil se Gane.

Nyní má v moci pás dočasného šampiona těžké váhy UFC. Zanedlouho jej bude čekat sjednocující bitva s Francisem Ngannouem a potom se uvidí. Do boxerského ringu zatím neprchá, ale rozhodně by se tam jednoho dne rád podíval.

„Dozajista je to můj sen. Hodlám se měřit s těmi nejlepším, jako jsou Tyson Fury, Anthony Joshua, Deontay Wilder… Ale to vesměs nejen oni, těch jmen v popředí žebříčku je daleko více. Jednoho dne to zkusím,“ potvrdil Gane.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.