top fight logo export web
masvidal souper mma

Mám zvláštní pocit, že Masvidal roztrhá Colbyho na kousky, vycítil talent z bantamové váhy

Sean O’Malley je člověkem, který se ve svých predikcích často nemýlí. A nyní se rozhodl jít proti proudu a vsadit na slabšího koně.

Ačkoliv nám rok 2022 nabídne celou řadu titulových bitev, ani jedna dost možná nebude budit takový velký zájem jako ta mezi Colbym Covingtonem a Jorgem Masvidalem, kteří se mezi sebou neutkají o žádný pás, nýbrž „jen“ o čest.

Půjde o uzavření mnohaleté války a několikaletých sporů, které se každým okamžikem jenom stupňovaly. Dneska zde tedy máme vařící se nenávist, jež láká fanoušky k velmi vypjatému duelu, v němž je zřejmým papírovým favoritem Colby Covington, a to zejména díky svému wrestlingu. Budou mít ale papírové předpoklady skutečně pravdu?

„Jorge není člověkem, který by se snadno nechal stáhnout na zem, a když už by se tam dostal, tak nevěřím tomu, že ho tam Colby bude kontrolovat celých dvacet pět minut. Budeme-li se řídit statistikami z Jorgeho kariéry, tento scénář je prostě nemožný,“ zanalyzoval Sean O’Malley.

„Pokud by měl Masvidala někdo zmasakrovat na zemi, řekli byste si, že to bude Usman – aktuální pound-for-pound jednička, která má základy ve wrestlingu. Ani on ale Masvidala neničil na zemi… Dobře, podařilo se mu ho knokautovat, ale… Já nevím… To byl šílený fight,“ zamumlal si.

„Co je ovšem podstatné, tak nevěřím, že Colby dokáže Jorgeho vypnout. A také ho nedokáže držet na zemi. Díky tomu mám takový zvláštní pocit, že pokud se oba dva utkají v postoji, a že se na tyto pasáže diváci nejvíce těší, tak Jorge vyhraje. V postoji bude zaručeně lepší a právě zde může Colbyho rozcupovat na kousky,“ pravil O’Malley ve svém podcastu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.