top fight logo export web
c9a3a547f010202d885091a16994509c372bf99a

Manažer Charlese Oliviery si klade podmínky, se kterými nemusí souhlasit vedení UFC

Oliveira je považován už za jakéhosi černého a často přehlíženého koně z divize lehké váhy. Momentálně se nese na vlně osmi výher v řadě, přičemž v tomto seznamu porazil taková jména, jako jsou Tony Ferguson nebo Kevin Lee.

Kdekdo by si mohl myslet, že podobná série bude na titulový zápas bohatě stačit, jenže to se nesmíte nacházet v divizi, která je přeplněna talentem a kvalitními zápasníky.

Dana White proto řekl… nebo spíše navrhl… že se mu v hlavě rýsuje plán, podle něhož se utkají Conor McGregor s Dustinem Poirierem a Justin Gaethje právě s Charlesem Oliveirou, načež by se vítězové mohli v mistrovské bitvě postavit proti sobě. To vše za předpokladu, že se Khabib z důchodu skutečně nevrátí.

Co je však problém, s tímto návrhem nesouhlasí minimálně manažer brazilského bojovníka. „Se vší úctou k UFC, ale Khabib přejel Justina Gaethjeho, proto pevně věřím, že by měl jít Charles ihned o titul,“ řekl Diego Lima.

Charles Oliveira si klade podmínky pro zápas v UFC

„Domnívám se, že Charlesův příští zápas musí být proti vítězi duelu McGregor vs. Poirier. Gaethjeho respektujeme, ale nedává teď pro nás smysl,“ podotýkal.

Zároveň však přiznal, že je možné, že UFC zůstane ve svém požadavku boje s Justinem neoblomné… „Nestraníme se vůči nikomu a ničemu. Kdybychom se přeci jen s Justinem museli utkat, tak už předem s nadsázkou můžeme říct, že vyhrajeme. Všichni znáte naši pozemní hru, jak jsme se za poslední léta vyvinuli. Tvrdě Gaethjeho potrestáme přesně tak, jako to udělal Khabib,“ završil ve výpovědi pro MMA Fighting Lima.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.