top fight logo export web
conor mcgregor syn

Manažer odhalil, jaký je teď McGregorův bojový plán. Má se týkat vývoje zápasu Oliveira vs. Gaethje

Conor McGregor na bojovou hru nezanevřel, naopak stále čeká, jak se věci vyvinou.

Hlavním faktorem, který rozhodne o termínu jeho návratu, zůstává rekonvalescence jeho zlomené nohy. I když se Notorious už zapojuje do přípravy, stále není schopen naplno trénovat MMA. S tím by měl začít až v dubnu.

O měsíc později na turnaji UFC 274 dojde ke střetu dvou lehkých vah, a sice šampiona Charlese Oliveiry a vyzývatele Justina Gaethjeho. Výsledek této bitvy by nám mohl napovědět, kdo bude Conorův příští soupeř.

„Prozatím nemáme žádné konkrétní plány. Počkejme si, jak se vyvine titulový fight, a potom uvidíme. V každém případě byste neměli být překvapeni, pokud se Conor při svém návratu ihned zapojí do boje o pás,“ prozradil Arielovi Helwanimu McGregorův manažer Tim Simpson.

„Dobrá věc v případě Conora je ta, že se nikdy nemusí trápit s výběrem soupeře. Všichni se s ním chtějí utkat, protože je pro každého finanční stránka ta nejdůležitější,“ podotkl.

Charles Oliveira se už několikrát nechal slyšet, že velmi rád McGregorovi mistrovskou příležitost nabídne. Jinak by se ale mohl tváři Justin Gaethje, který s Notoriousem zrovna husy nepase a zároveň ho příliš v lásce nemá.

Dustin Poirier prozatím další měření sil s Conorem odmítá, údajně v tom nevidí smysl, neboť vede „jasně“ 2-1 na zápasy, a hlavně se teď přesouvá do velterové váhy, kde bude vyhlížet Natea Diaze.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.