top fight logo export web
Justin Gaethje konec ufc

Manažer se zlobí, UFC kompletně vyškrtnulo Justina Gaethjeho ze svých plánů

Jeho rukopis můžeme najít pod mnoha UFC bonusy, vždy se stará o atraktivní podívanou, ale teď s ním organizace jaksi nepočítá. Jak je to jenom možné?

Justin Gaethje se naposledy postavil do klece loni v říjnu, když na submisi ve druhém kole prohrál proti nyní již vysloužilému šampionovi Khabibovi Nurmagomedovovi. Přibližně od ledna si však tento atraktivní bojovník s arizonskými kořeny říká o zápas, kterého se však ne a ne dočkat.

Justin Gaethje nemá soupeře v UFC

„Opravdu nevím, kde je problém. Je to něco, o čem si budu muset s UFC velmi důkladně popovídat,“ soptil během svého rozhovoru pro ESPN manažer Ali Abdelaziz.

„Nelíbí se mi, jak se situace v rámci lehké váhy vyvíjí. Všichni okolo špičky divize mají domluvené zápasy, jen s mým klientem se jaksi nepočítá. A přitom on nikdy svými výkony nezklame, jen teď tu není nikdo, opravdu nikdo, koho by mu mohli nabídnout,“ štvalo Abdelazize.

„Zkoušeli jsme to vzít oklikou, dokonce jsme si řekli o Maxe Hollowaye, ale ani to nešlo. Takže Justin je momentálně pěšákem mimo šachovnici, což se nikomu z nás nelíbí,“ upozorňoval egyptský manažer, který se tuto situaci pokusí změnit.

Každopádně jak ale už sám Abdelaziz nastínil, snadné to nebude, protože skutečně žádné top jméno není volné a my bychom se nemohli divit, kdyby byl Gaethjemu předhozen nakonec nějaký bojovník z druhého sledu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.