top fight logo export web
702cc79dc6a7134588ef2dcb68f1a83bc31f61cb

Marcin Tybura vs. Greg Hardy na UFC Fight Night 183

Hlavní kartu turnaje UFC Fight Night 183 otevře zajímavý souboj v těžké váze mezi Gregem Hardym a Marcinem Tyburou. Oba borci se pohybují na hraně top patnáctky a případné vítězství v tomto sledovaném zápase je může posunout na vytouženou pozici v žebříčku.

Bývalá hvězda NFL Hardy má momentálně rekord sedm výher a dvě porážky, kdy 86 % vítězství získal knockoutem. Greg se v letošním roce prezentuje vynikající formou a je na něm vidět velké tréninkové nasazení. Dokázal se vymanit ze škatulky bojovníka nebezpečného pouze v prvním kole a Yorgana De Castra porazil na body. V posledním vystoupení pak ve druhém kole ukončil TKO nebezpečného Maurice Greena.

Pětatřicetiletý Polák Marcin Tybura půjde do tohoto zápasu s bilancí dvacet výher a šest porážek, kdy 35 % vítězství získal submisí. Po špatném loňském roce, kdy prohrál dva zápasy, změnil Marcin kemp i způsob přípravy a výsledky se záhy dostavily. Série tří úspěšných zápasů zažehnala hrozbu vyhazovu z nejlepší organizace světa. Spivak, Grishin a nakonec Rothwell podlehli shodně po třech kolech na body.

Marcin Tybura vs. Greg Hardy na UFC Fight Night

V tomto zápase se střetne zkušenost a všestrannost Marcina Tybury s brutální silou Grega Hardyho. Ten hrozí knockoutem při každém úderu a Tybura vzhledem k výškovému deficitu bude muset zkracovat vzdálenost a chodit do nebezpečné zóny. Hardy navíc v posledních zápasech předvedl značný posun v taktickém aspektu boje a dokáže si nyní na svojí šanci mnohem lépe počkat. Věříme, že zlepšení předvede i tentokrát a dokáže svou dynamiku a divokost správně nasměrovat. Kurz na výhru Hardyho je solidních 1.76.