top fight logo export web
a379ec874ba067b06ec292195401d8c67daff744

Mark Hunt: Jon Jones je podvodnická krysa, nevěřil bych mu ani nos mezi očima

Vrátil se na scénu, aby si opět vzal, to co mu právem náleželo, přesto je v očích některých lidí stále jen bezcenným podvodnickým odpadem. 

Již během své aktivní kariéry vykazoval Mark Hunt jistý odpor k podvodníkům, kteří narušují čestnou práci ostatních zápasníků, a nic se z jeho pohledu nezměnilo ani v době, kdy odešel do důchodu (jeho předchozí reakci na adresu Brocka Lesnara a Jona Jonese si můžete přečíst zde.)

Mark Hunt se opřel do Jonese

Jon „Bones“ Jones se vrátil po téměř dvou letech zpátky do nitra oktagonu, kde se utkal s nevyzpytatelným Alexanderem Gustafssonem, a aby naštval všechny, co jím opovrhují, tak nakonec poměrně s přehledem vyhrál. 

Tento úspěch ovšem nezůstal bez odezvy. „Nezajímá mě, že vyhrál, je to jen bezcenná podvodnická krysa,“ reagoval Hunt na Jonesovu korunovaci během UFC 232. „Tahle zku*vená společnost vždy podporovala ‚cheatery‘, jako je on,“ nebral si žádné servítky. 

Jeho názor se v podstatě ztotožňoval s Randy Couturem (článek zde). „Kdyby pro ně tahle hovada neznamenala peněžní obnos, pak budou jednat jinak. Ale na každého jednou dojde. Jones je podvodník, kterému bych nevěřil ani nos mezi očima,“ dodal.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!