top fight logo export web
martin buday vyhra ufc vegas

Buday po debutové výhře v UFC: Budu tvrdě makat, abych ukázal, že patřím mezi nejlepší

Martin Buday má za sebou úspěšný vstup do bran největší MMA organizace světa.

Slovenská těžká váha na turnaji UFC Vegas 51 přemohla Chrise Barnetta a určitě si pořádně odfrknula. Ten první krok, který bývá zpravidla nejtěžší, má úspěšně za sebou. A teď se může jedině zlepšovat.

„Velmi dobře jsme se na soupeře připravili. Nechtěli jsme nic podcenit, obávali jsme se jeho agilnosti, ale nakonec šlo vše podle plánu. Jsem tedy se svým výkonem spokojený a výhra mě velmi těší,“ prozradil Buday na pozápasové tiskové konferenci.

Dominance v kleci byla sice vidět, přesto se během duelu objevil jeden sporný moment, kdy slovenskému bojovníkovi pořádně zatrnulo. Stalo se tak chvíli před koncem třetího kola. Jeho nešťastný loket směroval přímo do zátylku soupeře, který už dále nemohl v boji pokračovat. Hovořilo se i o případné diskvalifikaci.

„Ten úder byl naprosto náhodný. Bál jsem se, že přijde diskvalifikace, ale všichni vědí, že jsem nechtěl trefit zadní část hlavy. Byla to nehoda,“ bránil se Buday, jemuž nakonec porota dala za pravdu. Došlo tedy k předčasnému vyhodnocení výsledku zápasu, v němž slovenská těžká váha vyhrála 3:0 na body.

„Kromě toho jednoho úderu šlo vše podle plánu, který jsme si s týmem připravili. S výkonem jsem plně spokojený, a i nadále budu tvrdě pracovat, abych dokázal, že patřím mezi nejlepší!“ dodal Buday.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.