top fight logo export web
Marvin Vettori reakce prohra zapas

Marvin Vettori reaguje na prohru s Robertem Whittakerem. Smích ho už přešel

Karma opět zafungovala a italský bojovník, který si vyskakoval na staredownu, v boji tahal za kratší část provazu.

Marvin Vettori sliboval, jak Roberta Whittakera sfoukne. Dokonce i zpochybňoval soupeřovo zranění, které ho vyřadilo z původně domluveného termínu. „Rob jenom odložil trest, který ho jinak nemine,“ reagoval tehdy italský bijec ze střední váhy na přeložení duelu na 3. září.

Další scéna nás čekala po ceremoniálu vážení. Whittaker chtěl svému soupeři přátelsky podat ruku, jenže byl odmítnut. Namísto toho se dočkal jen dalších posměšků a urážek. Vettori se cítil v sedle, ze kterého ale jen o pouhý den později rychle spadnul.

„Tak tohle hrubě nevyšlo,“ zpytoval Marvin po prohraném duelu své svědomí. „Mrzí mě to, přátelé, ale Robert ukázal, jaký je to elitní fighter. Mrzí mě, že jsem nedoručil, co jsem slíbil, ale tohle je prostě bojová hra. Můžete si však být jisti, že se vrátím silnější. Děkuji všem za podporu,“ řekl během zákulisního rozhovoru po turnaji v Paříži.

Karma si tedy opět vybrala svou daň. Vettori zjevně podcenil schopnosti svého soupeře, který kdysi býval šampionem střední váhy. Tento bojovník však kromě šampiona Adesanyii vymýtil celou enklávu zkušených bijců. Yoela Romera, Dereka Brunsona, Jacarého Souzu, Jareda Cannoniera, Darrena Tilla, Kelvina Gasteluma a nově právě i Marvina Vettoriho. Všichni se stali obětmi australského „Reapera“.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!