top fight logo export web
O’Malley: Já jsem největší hvězda bantamové váhy. A Dillashaw? Cory z něj ty drogy už vymlátí

Máš volno 2. července? Pokud ano, ukončím tě hned v prvním kole! nabízí se O’Malleymu možný soupeř

Na Sugara má políčeno anglický Punisher, který by se kvůli němu nebránil ani změně váhy.

Sean O’Malley si maloval návrat do oktagonu někdy v průběhu jara, ale žádný termín mu už volný nezbude. Toho se rozhodl využít Muhammad Mokaev, který 19. března v Londýně hned v prvním kole vymazal Codyho Durnena.

Tato výhra v manchesterském bijci probudila sebevědomí, že si okamžitě začal věřit na vyšší cíle. Takové, které mu v případě výhry ihned zajistí posun v žebříčku. A co na tom, že kvůli tomu bude muset změnit váhovou divizi.

„Hej, Seane, 2. července Las Vegas, budeš volný?“ tázal se bojovník s přezdívkou Punisher, jenž hodlá srazit O’Malleyho na kolena. „Ukončím tě hned v prvním kole! A je mi jedno, v jaké váze to bude. Klidně přejdu za tebou!“

Mokaev je primárně muší váha, zato ale v profesionální kariéře doposud neporažená. Pro O’Malleyho, který vyhrál své poslední tři zápasy, je ochotný si navíc skočit až do bantamu.

Jelikož Sugar ještě prakticky nečelil pořádným soupeřům, mohl by Dana White tuto prosbu zvážit. Více je ovšem pravděpodobné, že Mokaevovi předhodí někoho v jeho divizi. Přeci jen má v UFC zatím jen jeden duel, což ho ještě nestaví do nějaké významné vyjednávací role.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.