top fight logo export web
masvidal covington ufc bitva

Masvidal: Až sejmu Colbyho, Usman mě nebude moct přehlížet a bude mi muset dát odvetu

Jorge Masvidal představil odvážný plán, jak se opět dostane k boji o titul.

O ten už bojoval dvakrát, dokonce dvakrát za sebou, a není to zrovna tak dávno, ale v obou případech nigerijskému vládci z divize do 77 kg podlehl. Poprvé se tak stalo jasně na body, následně na ryzí KO. Potřetí už ovšem bude doufat, že mu konečně karty osudu budou nakloněny.

„Sám Kamaru ví, že já jsem pro něho zlatý jackpot, co se týká výplaty. Já jsem vlastně zlatý jackpot pro každého. UFC už ví, co jim mé zápasy přináší. V tomto případě jsou však naše cesty společné. Kamaru i UFC si chtějí vydělat a já chci bojovat o pás, takže to nějak zařídíme,“ představil Masvidal svůj odvážný plán.

Ten je ovšem spojený s jednou podmínkou. Hned 5. března ho totiž bude čekat bratrovražedný souboj s bývalým tréninkovým kolegou Colbym Covingtonem.

„5. března dojde k velkému krevnímu křtu. Všichni lidi totiž uvidí, že Colby není nic jiného než obyčejný a průměrný fighter, který si na nějakého zasraného hrdinu pouze hrál. Vůbec bych se nezlobil, kdybych mu způsobil otřes mozku a frakturu lebky, aby na tuto životní lekci nikdy nezapomněl.“

A právě s touto kanonádou má být spojena i odměna v podobě nové bitvy o titul.

„Až Colbyho sejmu, posunu se na první místo žebříčku velterové váhy. A první místo je jasně spojené s bojem o pás. O mé pozici nebude moct nikdo pochybovat. A já se dozajista k tomu titulu chci dostat,“ předeslal Masvidal prostřednictvím serveru MMA Junkie.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.