top fight logo export web
colby covington masvidal ex

Masvidal: Covington je chudák, který neumí budit zájem bez toho, aniž by nadával zápasníkům do žen

Navážet se MMA zápasníkům do manželek? To dokáže opravdu jenom ta nejnižší forma života, jakou údajně představuje Colby Covington.

Ten například nedávno pomluvil manželku Dustina Poiriera, jíž nazval zlatokopkou. Vedle toho se opřel i do ex Jorgeho Masvidala, se kterou prý vedl velmi „hlubokou“ konverzaci, během níž zjistil, jaký je Jorge chudák. A toto zdaleka nejsou ojedinělé případy.

„Jsou lidé, kteří prostě neumí budit zájem bez toho, aniž by se naváželi ostatním do rodin, žen apod. Colby Covington je ta nejnižší možná forma života, o kterou by nikdo ani nezakopl, kdyby nebylo jeho průměrného trashtalku,“ vypovídal Masvidal, jehož bude s tímto soupeřem 5. března čekat vzájemný zápas.

„MMA je sportem, který sledují i malé děti. A ty si teď budou myslet, že musíte urazit celý národ, abyste mohli budit zájem a prodávat PPV. Colby není člověkem, ze kterého byste si měli brát příklad. Je strašně falešný, má nudný bojový styl, na veřejnosti je to strašpytel, a tak si hraje na hrdinu pouze na internetu. Neumí bojovat, neumí prodávat PPV, a tak si to vynahrazuje velmi chudým trashtalkem,“ vysledoval.

„Samozřejmě se ale spolehněte, že Colbyho za jeho chování ztrestám. Tohle je pro něho konečná. Léta se mi vyhýbal, na ulici sklápěl hlavu a obcházel mě velkým obloukem, aby pak na internetu vykládal sračky. Teď ho bude čekat kruté probuzení!“ slíbil Masvidal prostřednictvím streamu pro ESPN MMA.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.