top fight logo export web
Usman slíbil, že tentokrát Masvidala sejme na KO, prozradil Predátor Ngannou

Masvidal: Doufám, že rozhodčí uklouzne, abych mohl Colbymu pořádně rozmlátit držku a dát extra údery navíc

Colby Covington upadne do bezvědomí, nebude Masvidal s nějakými údery navíc vůbec váhat.

Větší nenávist v rámci nynější UFC soupisky bychom mohli asi jenom těžko pohledávat. Jorge Masvidal a Colby Covington spolu pěstují zlou krev už několik let a 5. března na UFC 272 konečně dostanou příležitost, jak si mezi sebou všechny spory vyřešit.

„Doufám, že až Colbyho vypnu, tak rozhodčí uklouzne na nějaké banánové slupce, abych měl čas vyslat pár extra úderů navíc. Hodlám totiž Colbymu brutálně změnit fasádu, rozmlátit mu držku a způsobit mu frakturu lebky. Chci, aby věděl, že si na nic nehraju a že celá ta léta na něho ten trest čekal,“ pronesl Masvidal pro MMA Junkie.

Těžko se tomu dá věřit, avšak tuto dvojku spojovalo přátelské pouto, než se proměnilo v horkou nenávist. Začalo to přitom nenápadnými náznaky.

„Čeho si člověk nejprve začal všímat, bylo to, jak se Colbymu postupně měnila osobnost. Před vámi si hrál na někoho, kým ve skutečnosti nebyl. A nejvíce mě štvalo, jak pomlouval svou rodinu za jejími zády. Pomlouval prakticky každého, s kým se bavil. A jen ho neměl na očích, hned na ně sypal špínu,“ popisoval své zkušenosti Masvidal.

„To byla ta chvíle, kdy jsem si začal říkat, že by bylo rozumné si od takového člověka držet odstup. Postupně jsem se mu snažil vzdalovat, ale pak nastala chvíle, kdy uzavřel dohodu s mým trenérem, kterému nezaplatil předem domluvenou sumu za tréninky. A v ten moment i ve mně bouchly saze a já toho člověka začal vyloženě nenávidět.“

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.