top fight logo export web
colby covington masvidal ex

Masvidal je hloupý, že to bere tak osobně, díky Colbymu si přišel na více peněz, tvrdí GSP

Nebýt Colbyho trashtalku, nebudil by jeho zápas s Masvidalem takový zájem a oba bojovníci by si nevydělali tolik peněz.

Slavná kanadská legenda a současný člen Síně slávy UFC Georges St.Pierre přišel s další verzí příběhu, která doposud ještě nebyla nikým zmíněna. A sice, že se Covington uchýlil k trashtalku – podobně jako proti Usmanovi – aby jeho zápas s Masvidalem budil větší zájem.

Pro některé lidi ovšem znamenají slova více, než je jen pouhý byznys, a tak si to Masvidal po následně prohraném boji se svým floridským sokem šel ještě vyříkat osobně na ulici. Tím ale už porušoval zákony.

„Masvidal je hloupý, pokud si to vzal tak moc k srdci, však ho nikdo přímo neohrožoval. Trashtalk je neodmyslitelnou součástí bojových sportů, jen si to někteří lidé berou příliš osobně,“ ujal se slova GSP.

„Já osobně jsem si z trashtalku nikdy nic nedělal. Chápu, že to je byznys, a čím víc můj soupeř něco říká, tím víc budí pozornost, a tím větší z toho mám já pak výplatu. A tímto tedy všem svým předchozím soupeřům, kteří náš zápas takto oživovali, děkuji, protože jsem si díky vám vydělal,“ řekl GSP u Ariela Helwaniho.

Co už nebylo zmíněno, je to, že by měly existovat jisté hranice. Zejména Conor McGregor a Jorge Masvidal své nadávky povýšili, když zaútočili na rodinu protivníka.

Colby například nazval Masvidala špatným otcem, který se nestará o své děti, a bývalé ženě, kterou navíc zanedbával, neplatí alimenty. A to se Jorgeho velmi dotklo. Zejména, když se ho na to začala ptát celá veřejnost.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.