top fight logo export web
masvidal magny spor

Masvidal je podle mě primitiv, nemá daleko od opice, nebral si servítky Neil Magny

Z MMA se stává regulérní sport, a proto je tedy úkolem zápasníků, aby chodili lidem příkladem. To se ovšem o Masvidalově chování vůbec říct nedá.

Neil Magny, tedy další elitní bojovník z velterové váhy UFC, kde shodně působí dvojice Covington – Masvidal, se vyjádřil na téma pouličního útoku, jenž zorganizoval právě sám Masvidal.

Ten si šel „vyřídit“ osobní spory s člověkem, kterého nedokázal ohrozit v kleci. Jako záminku k tomuto útoku použil slovní narážky na svou rodinu. Tyto narážky ovšem nebyly natolik silné a osobní, aby se kvůli nim rovnou musel páchat takovýto čin.

„Tohle mi přijde jako skutečně primitivní jednání. Něco podobného byste čekali od opic, od nějakého druhu s nízkou inteligencí. Pokud ale Jorge spáchal takovýto čin, pak je jasné, že od primitiva nemá daleko,“ nebral si Magny servítky.

„Sakra, my jsme přeci sportovci a naším bojištěm je oktagon. To je jediné místo, kde máme čas a prostor vyřizovat si spory. Pokud ale profesionální sportovec napadne zezadu člověka někde na ulici, vrhá to stín nejen na něj, ale i na celý sport, kterému se věnuje,“ vyjádřil moderátorovi Jamesovi Lynchovi své znechucení z Masvidalova chování.

Možná v této výpovědi bude i kousek té osobní zášti. Psal se tehdy rok 2018 a Magny vedl jednání o souboji s Masvidalem. Floridský rváč se ale této výzvě vysmál a Neila nasměroval do zadního otvoru se slovy, aby bojoval se svým druhem, jelikož tahle hubená m*dka nemá ve velterové váze co pohledávat.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.