top fight logo export web
Colby Covington ufc 272 vyhra

Masvidal: Kdybych to s Colbym mohl rozjet znova, trénoval bych wrestling od rána do večera

Jorge Masvidal je zklamán, že se mu nepodařila naplnit ani jedna předpověď, které před zápasem s Colbym řekl.

Hlavní zápas lasvegaského turnaje UFC 272 se nesl prakticky jenom v režimu jednoho bojovníka, a tím byl Colby „Chaos“ Covington, kterému se dokonale dařilo souboj kontrolovat a zaslouženě si po pětadvaceti minutách odnést jednomyslnou výhru na body.

Jorge ještě předtím sliboval, jak Colbyho zanechá v kaluži krvi, rozbije mu hlavu a vůbec by se ani nezlobil, kdyby rozhodčí před stopnutím duelu „uklouzl na nějaké banánové slupce“, aby svému úhlavnímu sokovi mohl dát pár úderů navíc.

Tato drsná slova se s úspěchem nesetkala. Chaos vsadil na svou primární zbraň, což je wrestling, a Masvidal rázem zažil letecký den. A z předvedeného výkonu rozhodně čisté svědomí vůbec nemá.

„Kdybych to s Colbym mohl rozjet znova, tak bych se vrátil zpátky do školy a od rána do večera piloval jenom wrestling, dokud bych neměl zadek od krve. Protože hlavně ten wrestling byl taktikou, na které jsem ztroskotal,“ přiznával floridský bijec, jenž si na konto připsal již třetí porážku v řadě.

„Před zápasem jsem tušil, že budu mít v postoji navrch. Přišel jsem sem s tím úmyslem, že Colbymu zmaluji obličej, a i když je to sráč, ve wrestlingu mě přetlačil. Bylo tam pár slibných momentů, ze kterých jsem mohl vytěžit více. V postoji jsem byl lepší, ale bohužel mě tím neustálým wrestlingem vyčerpal.

Nechtěl jsem prohrát s takovým kreténem, který nonstop něco mele o vaší rodině. Nikdo s takovým sráčem prohrát nechce, a proto mě sere, že jsem nebyl schopen ty takedowny lépe ubránit,“ nabízel Masvidal svůj úhel pohledu k zápasu.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.