top fight logo export web
jorge masvidal souper

Masvidal: Nikomu se nevyhýbám, střetnu se klidně s Covingtonem, ale zadarmo ani kuře nehrabe

Jorge Masvidal představil podmínku, kterou je nutné splnit, aby se po zranění vrátil zpátky do klece. A pak je mu jedno, komu bude čelit.

Psal se tehdy rok 2019 a Dana White pochopil, že má ve svých řadách nového zlatého koně. Takového, na kterého je v rámci prodejů PPV spoleh.

Jorge Masvidal se stal velkým lákadlem publika a od toho se začala odvozovat i jeho cena, která musela být naplněna. A pokud nebyla, tak se rozhodl trucovat a nebojovat.

Totéž platí i v současném případě. Pokud si UFC přeje floridského rváče v nitru klece vidět znova, musí zacinkat zlaťáky.

„Mám rád bojování, na mé lásce ke sportu se nic nezmění. Budu bojovat s kýmkoliv, koho přede mě postavíte, klidně s King Kongem, ale musíte mi zaplatit,“ oznámil Masvidal na svých sociálních sítích.

Dlouho je s Jorgem spojován takový Colby Covington, tedy člověk, k němuž chová velkou nenávist. Vyústění této války by si údajně nenechalo ujít velké množství lidí.

„Musíme si ujasnit jednu věc, zadarmo ani kuře nehrabe. Duel s Colbym je momentálně ten největší v celém UFC. Musíte ho podle toho ocenit, pak se s ním vypořádám a pošlu ho zpátky do školky,“ dodal Masvidal.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.