top fight logo export web
Chimaev Masvidal

Masvidal reaguje na Chimaevův vzestup: Vůbec mě nepřesvědčil, bojuje jen se s*áčema

Khamzat Chimaev je jednou z nejpopulárnějších postav ve světě MMA, takový Jorge Masvidal mu ale na chuť ještě nepřišel.

„Borz“, jak se Khamzatovi přezdívá, má za sebou prakticky celoživotní práci na poli wrestlingu a „teprve“ čtyřletou práci na poli smíšených bojových umění.

Jak se sám nechal slyšet, postoji se věnuje nějakých čtyři až pět let, ale přesto ještě nezná hořkost porážky. Jeho tvrdost, drzost a odhodlání mu přihrály na konto 11 profesionálních MMA výher a už teď budí zájem prakticky celého světa.

„Nechápu, co na něm lidi vidí, mě teda ještě vůbec nepřesvědčil,“ krotí emoce širokého publika Jorge Masvidal, který se už dneska může považovat za Chimaevova konkurenta z žebříčku velterové váhy.

„Víte, mě takový člověk vůbec nezajímá. Myslím si o něm akorát hovno. Zatím bojoval jen se samými sráči. Ať nejprve někoho porazí. Ať porazí pár zvučných týpků,“ rozpovídal se Masvidal v Impaulsive podcastu.

„Chápu, že UFC tento člověk baví, že jim přinese pozornost a prachy ze všech arabských zemí, ale já osobně jsem od něj ještě neviděl zápas, po kterém bych si řekl ‚Oh, ok, tak teď konečně porazil někoho skutečně dobrého‘,“ sdělil svůj názor.

Svým způsobem bychom si to mohli vyložit tak, že Gilbert Burns podle Masvidala není žádný elitní soupeř, jelikož právě jeho Chimaev naposledy přemohl… Na druhou stranu měl v tomto boji Borz skutečně štěstí, že jej dotáhl do vítězného konce, zejména ve druhém kole měl totiž pořádně namále.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.