top fight logo export web
masvidal gamebred

Masvidal: Říkám vám, vy ku*vy, že Colbyho sejmu. Nevěříte? Tak sledujte!

Colby Covington bude proti Masvidalovi velkým papírovým favoritem. Ne vždy jdou ale věci tak, jak si je lidé se svými prognózami plánují.

Jorge Masvidal má na kontě dvě prohry v řadě, obě shodně proti šampionovi Kamaru Usmanovi, ale stále je to držitel pásu BMF a stále je to nejlepší fighter roku 2019.

O to větší je pro floridského rváče překvapením, že mu lidé nevěří. Drtivá většina předzápasových analýz vkládá svou důvěru do Colbyho, který už podle všeho s Jorgem v minulosti prohrál. Pouze u toho nebyly kamery.

„Nevíte to, ale dostával ode mě sodu. Takovou, že když mě potkal na ulici, tak měl strach mi cokoliv říct, hned raději volal policii. Takový je ve skutečnosti váš hrdina. Je tak odvážný, že se musí schovávat za ostatní a pusu si otevírá jen na internetu,“ vypovídal Masvidal.

„Říkám vám, vy ku*vy, že Colbyho sejmu. Nevím ještě, jestli to bude v prvním kole anebo ve čtvrtém, ale sejmu. Pokud nevěříte, tak sledujte, protože tahle válka nemůže skončit jinak než jeho pláčem,“ přidával.

„Gamebred“ si tedy už snaží dělat slušné promo k zápasu, k němuž dojde 5. března na UFC 272. Dá se předpokládat, že podobných vyjádření bude ještě jenom přibývat, ovšem na tom, kdo je v tomto boji papírovým favoritem, se stejně nic nezmění.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.